• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4

Προσωπικό

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2019 – 2020

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

 

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

1

Μιχαήλ Κυριάκος

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

 
 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ Α΄

2

Σκορδής Ηλίας

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

3

Μηλιάτης Στέλιος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

   
 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

4

Δημητρίου Γιώργος

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

 

Κυπριανού Γεώργιος

Ξενοδοχειακών

5

Κυπριανού Άννα

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

6

Παπαδοπούλου Φωτεινή

Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής

7

Παναγή Ανδρέας

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

8

Αδάμου Χρυστάλλα

Φιλόλογος

9

Θεοχάρους Χάρης

Ηλεκτρολόγος

10

Πορτίδης Δημήτρης

Ηλεκτρολόγος

11

Σταύρου Ιάκωβος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

12

Αντωνίου Χαράλαμπος

Ξενοδοχειακών

                                                                                                                 

ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

 

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1

Περρέα Παπαδάμου Μαρία

Θρησκευτικών

2

Γεωργίου πατήρ Λάζαρος

Θρησκευτικών

3

Ιωάννου Ανδρέας

Φιλολογικών

4

Χατζηνικόλας Μαρία

Φιλολογικών

5

Κυπριανού Ιωάννης 

Φιλολογικών

6

Γαλανοπούλου Ασημίνα

Φιλολογικών

7

Βάρδα Γεωργία

Φιλολογικών

8

Σιαμέλη Ελένη

Φιλολογικών

9

Λούκα Χαρά

Φιλολογικών

10

Δημητρίου Παναγιώτα

Φιλολογικών

11

Κυριάκου Μαρία

Φιλολογικών

12

Νικολάου Έλενα

Φιλολογικών

13

Ζαννέτου Δήμητρα

Φιλολογικών

14

Προκοπίου Αιμιλία

Μαθηματικών

15

Γεωργίου Κυριακούλλα

Μαθηματικών

16

Ευαγγέλου Ευαγγελία

Μαθηματικών

17

Χριστοφόρου Άννα

Μαθηματικών

18

Κωνσταντίνου Κωνστανίνος

Μαθηματικών

19

Σιήκκη Βαρβάρα

Μαθηματικών

20

Γεωργίου Χριστίνα

Μαθηματικών

21

Γκόγκογλου Κωνσταντίνος

Φυσικής

22

Γεωργίου Χριστάκης

Φυσικής

23

Σιήκκη Παναγιώτα

Φυσικής

24

Τζώρτζη Γιάννης

Φυσικής

24

Χειμωνίδου Νεκταρία

Χημείας

25

Ραβατομάγκα Νυρη Λάντου

Αγγλικών

26

Λαζάρου Γιαννούλα

Αγγλικών

27

Χαραλάμπους Ιωάννου Χριστίνα

Αγγλικών

28

Λοϊζου Σοφία

Αγγλικών

 

Χρυσάνθου Κλεονίκι

Αγγλικών

29

Κάρουζη Μαρία

Γαλλικών

30

Ευέλθοντως Καλλιόπη

Γερμανικών

31

Παναγή Δώρα

Ρωσικών

32

Χρυστοδούλου Αφροδίτη

Ρωσικών

33

Χατζηνικόλα Αντώνης

Φυσικής Αγωγής

34

Χριστοδούλου Κώστας

Φυσικής Αγωγής

35

Στυλιανού Στέλιος

Φυσικής Αγωγής

36

Χατζηκυριάκου Ειρήνη

Μουσικής

37

Ράπτη Βικτώρια

Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής

38

Σταύρου Ιάκωβος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

39

Σιήππης Γεώργιος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

40

Τερέπεης Μιχάλης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

41

Αργυρού Μιχάλης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

42

Καμπέρη Λουκία

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

43

Μιχαήλ Ιωάννης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

44

Θράσου Μιχάλης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

45

Παφίτης Γεώργιος

Ηλεκτρολογίας (Ηλεκτρονική)

46

Λυσάνδρου Μιχάλης

Ηλεκτρολογίας (Ηλεκτρονική)

47

Παππάς Χρήστος

Ηλεκτρολογίας (Εγκαταστάσεων)

48

Σαββίδης Μιχάλης

Ηλεκτρολογίας (Εγκαταστάσεων)

49

Γιασκούρης Χριστάκης

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

50

Πηλαβάς Προκόπης

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

51

Μπισιάρα Αναστασία

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

52

Πατέρα Κυριάκος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

53

Κακαθύμης Μαρίνος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

54

Λαμάρης Λοΐζος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

55

Αυγουστή Ευστάθιος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

56

Ανδέου Χρήστος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

57

Κουλουμής Κυριάκος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

58

Χριστοφόρου Παύλος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

59

Ιωάννου Αμερίκος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

60

Ιωάννου Ανδέας του Κώστα

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

61

Αγαθοκέους Μαριλένα

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

62

Γεωργίου Ανδρέας

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

63

Σάββα Σάββας

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

64

Κούντουρος Μιχάλης

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

64

Νικολάου Νίκος

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

65

Χαραλάμπους Λεωνίδας

Μηχανολογίας

66

Κάπελλος Γιαννάκης

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

67

Πάλου Άθως

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

68

Σταύρου Άθως

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

69

Χατζηαντωνίου Έλενα

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

70

Νικολάου Μαρία

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

71

Μητσίγιωργη Ειρήνη

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

72

Ματθαίου Άντρη

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

73

Καμιναρίδου Μοσχούλα

Δομικών

74

Χαραλάμπους Μαρία

Γραφικών Τεχνών

75

Κοτσώνη Μαρία

Αργυροχοΐας – Χρυσοχοΐας

76

Αναστασίου Σάββας

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

77

Βασιλείου Χριστάκης

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

78

Καμηλάρης Κώστας

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

79

Νικολάου Πέτρος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

80

Μίτας Κυπριανός

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

81

Κυριάκου Μαρίνος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

82

Ψυντρός Κωνσταντίνος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

83

Χατζηπαύλου Ευαγόρας

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

84

Μιχαηλίδης Μιχάλης

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

85

Βασιλείου Παναγιώτης

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

86

Χρυσοστόμου Χαράλαμπος

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

88

Τρόκκος Αντώνης

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

87

Αναγνώστου Σάββας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

88

Αναστασίου Σάββας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

88

Λεοντή Ανδρέας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

89

Λουκά Μαρίνος

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

90

Λουκά Σάββας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

91

Μανώλη Ανδριανή

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

92

Αλεξίου Κυριάκος

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

93

Μικελλίδου Αθηνά

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

94

Αντωνίου Βαρβάρα

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

95

Αντρέας Κωνσταντίνου

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

96

Σοφοκλέους Σοφοκλής (ΜΙΕΕΚ)

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

     

98

Κωστέας Αλέξης (ΜΙΕΕΚ)

Ξενοδοχειακών

100

Αναστασίου Μηχάλης (ΜΙΕΕΚ)

Ξενοδοχειακών

101

Μιχαηλίδης Μιχάλης (ΜΙΕΕΚ)

Ηλεκτρολογία

102

Πάλιος Νίκος (ΜΙΕΕΚ)

Ηλεκτρολογία