• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4

Προσωπικό

  

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2018 – 2019

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ:

 

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

1

Μιχαήλ Κυριάκος

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

 

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ Α΄

2

Σταύρου Ανδρέας

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

3

Καπιτανής Γιαννάκης (Βραδινά)

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

4

Κωστέας Αλέξης (ΜΙΕΕΚ)

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

 

 

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

5

Δημητρίου Γιώργος

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

6

Αδάμου Χρυστάλλα

Φιλολογικών

7

Κυπριανού Άννα

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

8

Παπαδοπούλου Φωτεινή

Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής

9

Παναγή Ανδρέας

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

10

Σκορδής Ηλίας

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

11

Ιωαννίδης Ευστάθιος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

12

Μηλιάτης Στέλιος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

13

Βάρδας Μιχάλης

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

14

Χατζηευτυχίου Μαρίνος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

                                                                                                                 

                                              ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

 

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1

Περρέα Παπαδάμου Μαρία

Θρησκευτικών

2

Γεωργίου πατήρ Λάζαρος

Θρησκευτικών

 

 

3

Ιωάννου Ανδρέας

Φιλολογικών

4

Χατζηχαραλάμπους Ανδρονίκη

Φιλολογικών

5

Κυπριανού Ιωάννης 

Φιλολογικών

6

Λουκά Χαρά

Φιλολογικών

7

Σιαμέλη Ελένη

Φιλολογικών

8

Γεωργάκης Βασίλειος

Φιλολογικών

9

Τσιγαρίδα Ολυμπία

Φιλολογικών

10

Δημητρίου Παναγιώτα

Φιλολογικών

11

Κυριάκου Μαρία

Φιλολογικών

12

Νικολάου Έλενα

Φιλολογικών

13

Μαυρουδής Παρασκευάς

Φιλολογικών

14

Δημοσθένους Ανθούλης

Φιλολογικών

15

Διονυσίου Παρασκευή

Φιλολογικών

 

 

16

Προκοπίου Αιμιλία

Μαθηματικών

17

Γεωργίου Κυριακούλλα

Μαθηματικών

18

Ευαγγέλου Ευαγγελία

Μαθηματικών

19

Χριστοφόρου Άννα

Μαθηματικών

20

Χαραλάμπους Χαράλαμπος

Μαθηματικών

21

Σωτηριάδης Αλέξιος

Μαθηματικών

 

 

 

22

Γκόγκογλου Κωνσταντίνος

Φυσικής

23

Ζώτας Ιωάννης

Φυσικής

24

Σκουρουπάθης Απόστολος

Φυσικής

25

Κώστα Κωνσταντίνος

Φυσικής

 

 

26

Παπαχιλλέως Γιώργος

Χημείας

 

 

27

Χριστοφίδου Ρέα

Αγγλικών

28

Λαζάρου Γιαννούλα

Αγγλικών

29

Χαραλάμπους Ιωάννου Χριστίνα

Αγγλικών

30

Στυλιανίδου Σοφρωνία

Αγγλικών

 

 

31

Σιδερά Λοΐζου Ανδρομάχη

Γαλλικών

 

 

32

Ευέλθοντως Καλλιόπη

Γερμανικών

 

 

33

Σταυρίδου Νικολέττα

Ρωσικών

34

Στυλιανού Ηλιάδα

Ρωσικών

 

 

35

Χατζηνικόλα Αντώνης

Φυσικής Αγωγής

36

Χριστοδούλου Κώστας

Φυσικής Αγωγής

37

Στυλιανού Στέλιος

Φυσικής Αγωγής

 

 

38

Χατζηκυριάκου Ειρήνη

Μουσικής

 

 

39

Ράπτη Βικτώρια

Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής

 

 

40

Σταύρου Ιάκωβος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

41

Σιήππης Γεώργιος

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

42

Τερέπεης Μιχάλης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

43

Αργυρού Μιχάλης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

44

Καμπέρη Λουκία

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

45

Μιχαήλ Ιωάννης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

46

Θράσου Μιχάλης

Μηχανικής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

 

 

47

Παφίτης Γεώργιος

Ηλεκτρολογίας (Ηλεκτρονική)

48

Λυσάνδρου Μιχάλης

Ηλεκτρολογίας (Ηλεκτρονική)

 

 

49

Παππάς Χρήστος

Ηλεκτρολογίας (Εγκαταστάσεων)

50

Σαββίδης Μιχάλης

Ηλεκτρολογίας (Εγκαταστάσεων)

 

 

51

Γιασκούρης Χριστάκης

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

52

Πηλαβάς Προκόπης

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

53

Μπισιάρα Αναστασία

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

54

Πατέρα Κυριάκος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

55

Κακαθύμης Μαρίνος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

56

Λαμάρης Λοΐζος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

57

Αυγουστή Ευστάθιος

Ηλεκτρολογίας (Γενική)

 

 

58

Γεωργίου Ανδρέας

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

59

Σάββα Σάββας

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

60

Κούντουρος Μιχάλης

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

61

Νικολάου Νίκος

Ηλεκτρολογία (Ρεύμα Υψηλής Έντασης)

 

 

62

Μουστάκας Σπύρος

Μηχανολογίας

 

 

63

Κάπελλος Γιαννάκης

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

64

Παύλου Ανδρέας

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

65

Σταύρου Άθως

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας

 

 

66

Χατζηαντωνίου Έλενα

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

67

Νικολάου Μαρία

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

68

Μητσίγιωργη Ειρήνη

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

69

Ματθαίου Άντρη

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

70

Πατσαλίδου Παναγιώτα

Σχεδίασης – Κατασκευής Ενδυμάτων

 

 

71

Καμιναρίδου Μοσχούλα

Δομικών

 

 

72

Βωνιάτη Χριστίνα

Γραφικών Τεχνών

 

 

 

73

Κοτσώνη Μαρία

Αργυροχοΐας – Χρυσοχοΐας

 

 

74

Αναστασίου Σάββας

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

75

Βασιλείου Χριστάκης

Ξενοδοχειακών (Γενικά)

 

 

 

76

Καμηλάρης Κώστας

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

77

Νικολάου Πέτρος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

78

Μίτας Κυπριανός

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

79

Κυριάκου Μαρίνος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

80

Ψυντρός Κωνσταντίνος

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

81

Χατζηπαύλου Ευαγόρας

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

82

Μιχαηλίδης Μιχάλης

Ξενοδοχειακών (Μαγειρική)

 

 

83

Βασιλείου Παναγιώτης

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

84

Χρυσοστόμου Χαράλαμπος

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

85

Τρόκκος Αντώνης

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

86

Αναγνώστου Σάββας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

87

Λεοντή Ανδρέας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

88

Λουκά Μαρίνος

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

89

Λουκά Σάββας

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

90

Μανώλη Ανδριανή

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

91

Αλεξίου Κυριάκος

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

93

Μικελλίδου Αθηνά

Ξενοδοχειακών (Τραπεζοκομία)

 

 

 

94

Σοφοκλέους Σοφοκλής (ΜΙΕΕΚ)

Ξυλουργικής – Επιπλοποιίας