• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4

Επισκέψεις Γονέων / Υπ. Τμημάτων

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΓΟΝΕΩΝ / ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

 

Το σχολείο στην προσπάθειά του να βρίσκεται σε συνεχή επαφή με τους γονείς και τους κηδεμόνες των μαθητών/τριών, έχει καταρτίσει το πιο κάτω πρόγραμμα με βάση το οποίο θα μπορούν οι γονείς να συναντούν τους/τις καθηγητές/τριες  στις κενές τους ώρες και να συζητούν θέματα σχετικά με την πρόοδο και διαγωγή των παιδιών τους.

 Η εφαρμογή του προγράμματος αυτού θα βοηθήσει στην περαιτέρω συνεργασία μεταξύ καθηγητών/τριων και γονιών/κηδεμόνων για το καλό των παιδιών.

 Οι γονείς και οι κηδεμόνες των μαθητών/τριών μας είναι ευπρόσδεκτοι να επισκεφθούν το σχολείο καθημερινά στις πιο κάτω ώρες και επιπλέον κατά τη διάρκεια των διαλειμμάτων: 9:00 – 9:25 και 10:55 – 11:10

 

Α/Α

ONOMATEΠΩΝΥΜΟ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

 

 ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

 

 

1

Μιχαήλ Κυριάκος (Ξενοδοχειακά)

Καθημερινά

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας

 

 

 

 

 

ΒΟΗΘΟI ΔΙΕΥΘΥΝΤEΣ  Α΄

 

 

2

Σταύρου Ανδρέας (Επιπλοποιεία)

Καθημερινά εκτός Τρίτης

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας

3

Kαπιτανής Γιαννάκης (Ξενοδοχειακά - Βραδινά)

Καθημερινά εκτός Παρασκευής

17:30 – 21:00

 

 

 

 

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

 

 

4

Ιωαννίδης Ευστάθιος (Μ.Η.Υ.)

Τρίτη

10:10 – 12:00

5

Δημητρίου Γιώργος (Επιπλοποιεία)

Παρασκευή

07:35 – 13:25

6

Κυπριανού Άννα, Ένδυσης

Τετάρτη

07:35 – 13:25

7

Σκορδής Ηλίας (Επιπλοποιεία)

Τρίτη

07:35 – 13:25

8

Μηλιάτης Στέλιος (Μ.Η.Υ.)

Τετάρτη

09:25 – 13:35

9

Βάρδας Μιχάλης (Ηλεκτρολογία)

Παρασκευή

07:35 – 10:10

10

Χατζηευτυχίου Μαρίνος (Ξενοδοχειακά)

Δευτέρα

09:30 – 13:00

11

Παναγή Αντρέας (Ξενοδοχειακά)

Τρίτη, Πέμπτη

07:35 – 13:00

12

Παπαδοπούλου Φωτεινή (ΣΕΑ)

Καθημερινά

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας

13

Αδάμου Χρυστάλλα (Φιλόλογος)

Τρίτη

09:25 – 11:10

 

 

 

 

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

 

 

14

Περρέα Παπαδάμου Μαρία

Τετάρτη

07:35 – 08:15

15

Γεωργίου π. Λάζαρος

Παρασκευή

10:10 – 10:55

 

 

 

 

 

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

 

 

16

Ιωάννου Ανδρέας

Παρασκευή

07:35 – 10:10

17

Χατζηχαραλάμπους Ανδρονίκη

Τετάρτη

07:35 – 11:55

18

Κυπριανού Ιωάννης 

Πέμπτη

11:10 – 11:55

19

Λουκά Χαρά

Τρίτη

11:10 – 11:55

20

Σιαμέλη Ελένη

Τετάρτη

11:10 – 12:40

21

Μαυρουδής Παρασκευάς

Παρασκευή

07:35 – 09:00

22

Κυριάκου Μαρία

Τετάρτη

10:10 – 10:55

23

Δημοσθένους Ανθούλης

Παρασκευή

09:25 – 10:55

24

Γεωργάκης Βασίλειος

Τετάρτη

09:25 – 11:10

25

Νικολάου Έλενα

Πέμπτη

11:55 – 13:25

26

Δημητρίου Παναγιώτα

Πέμπτη

09:25 – 10:10

27

Τσιγαρίδα Ολυμπία

Τετάρτη

10:10 – 11:55

 

 

 

 

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

 

 

28

Προκοπίου Αιμιλία

Δευτέρα

09:25 – 10:10

29

Χριστοφόρου Άννα

Παρασκευή

09:25 – 10:10

30

Ευαγγέλου Ευαγγελία

Τετάρτη

09:25 – 10:10

31

Γεωργίου Κυριακούλλα

Τρίτη

11:55 – 12:40

32

Χαραλάμπους Χαράλαμπος

Τετάρτη

11:55 – 12:40

33

Σωτηριάδης Αλέξιος

Παρασκευή

09:25 – 10:10

 

 

 

 

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

 

34

Γκόγκογλου Κωνσταντίνος

Δευτέρα

09:25 – 10:55

35

Ζώτας Ιωάννης

Παρασκευή

10:20 – 11:00

36

Σκουρουπάθης Απόστολος

Παρασκευή

08:20 – 09:00

37

Κώστα Κωνσταντίνος

Πέμπτη

11:10 – 12:40

 

 

 

 

 

XHMEIA

 

 

38

Παπαχιλλέως Γεώργιος

Πέμπτη

10:10 – 10:55

 

 

 

 

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

 

39

Χριστοφίδου Ρέα

Πέμπτη

08:15 – 09:00

40

Χαραλάμπους Ιωάννου Χριστίνα

Τρίτη

11:55 – 12:40

41

Λαζάρου Γιαννούλα

Τρίτη

11:10 – 12:40

42

Στυλιανίδου Σοφρωνία

Τρίτη

12:45 – 13:25

   

 

 

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

 

 

43

Σιδερά Λοίζου Ανδρομάχη

Τρίτη

11:55 – 12:40

 

 

 

 

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

 

44

Ευελθοντως Καλλιόπη

Τρίτη

09:25 – 10:10

 

 

 

 

 

ΡΩΣΣΙΚΑ

 

 

45

Στυλιανού Ηλιάδα

Τρίτη

09:25 – 10:55

46

Σταυρίδου  Νικολέττα

Τρίτη

09:25 – 10:10

 

 

 

 

 

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

 

 

47

Χατζηνικόλα Αντώνης

Πέμπτη

08:15 – 09:00

48

Χριστοδούλου Κώστας

Δευτέρα

09:25 – 12:40

49

Στυλιανού Στέλιος

Παρασκευή

07:35 – 10:55

 

 

 

 

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

 

 

50

Χατζηκυριάκου Ειρήνη

Παρασκευή

07:35 – 10:55

 

 

 

 

 

Υ.Σ.Ε.Α

 

 

51

Ράπτη Βικτώρια

Καθημερινά εκτός Δευτέρας

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας

 

 

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ

 

 

52

Πηλαβάς Προκόπης

Τρίτη

08:15 – 09:00

53

Μπισιάρα Αναστασία 

Παρασκευή

09:25 – 11:55

54

Γιασκούρης Χριστάκης

Παρασκευή

11:10 – 11:55

55

Σταύρου Ιάκωβος 

Τρίτη

07:35 – 10:10

56

Παππάς Χρήστος

Τρίτη

08:15 – 11:55

57

Σιήππης Γεώργιος

Τετάρτη

08:15 – 10:10

58

Παφίτης Γιώργος

Δευτέρα

10:10 – 12:40

59

Πατέρα Κυριάκος

Τετάρτη

09:25 – 10:10

60

Λυσάνδρου Μιχάλης

Δευτέρα

08:15 – 11:55

61

Τερέπεης Μιχάλης

Τρίτη

08:15 – 10:10

62

Κακαθύμης Μαρίνος

Τετάρτη

09:25 – 11:55

63

Αργυρού Μιχαήλ

Πέμπτη

08:15 – 09:25

64

Λαμάρης Λοΐζος

Τρίτη

07:35 – 09:00

65

Σαββίδης Μιχάλης

Παρασκευή

07:35 – 09:00

66

Νικολάου Νίκος

Παρασκευή

07:35 – 09:00

67

Μιχαήλ Iωάννης

Παρασκευή

07:35 – 10:55

68

Καμπέρη Λουκία

Τρίτη

11:10 – 12:40

69

Γεωργίου Ανδρέας

Τετάρτη

07:35 – 09:00

70

Κούντουρος Μιχάλης

Τρίτη

09:25 – 10:10

71

Αυγουστή Ευστάθιος

Τρίτη

11:10 – 13:25

72

Θράσου Μιχάλης

Τρίτη

10:10 – 12:40

 

 

 

 

 

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ

 

 

73

Μουστάκας Σπύρος

Τρίτη

10:10 – 10:55

 

 

 

 

 

ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΗ- ΕΠΙΠΛ.

 

 

74

Κάππελος Γιαννάκης

Τρίτη

07:35 – 10:55

75

Πάλου Ανδρέας

Δευτέρα

11:10 – 13:25

76

Σταύρου Άθως

Τρίτη

07:35 – 09:00

 

 

 

 

 

ΕΝΔΥΣΗ

 

 

77

Χατζηαντωνίου ΄Ελενα

Δευτέρα

09:25 – 13:35

78

Νικολάου Μαρία

Τετάρτη

07:35 – 09:00

79

Μητσίγιωργη Ειρήνη

Παρασκευή

07:35 – 10:10

80

Ματθαίου Άντρη

Δευτέρα

09:25 – 10:10

81

Πατσαλίδου Παναγιώτα

Τρίτη

11:10 – 12:40

 

 

 

 

 

ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

 

 

82

Βωνιάτη Χριστίνα

Δευτέρα

10:10 – 11:55

83

Κοτσώνη Μαρία

Τετάρτη

07:35 – 10:55

 

 

 

 

 

 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

 

 

84

Βασιλείου Παναγιώτης

Τρίτη

07:35 – 13:35

85

Καμηλάρης Κώστας

Δευτέρα

07:35 – 13:35

86

Χρυσοστόμου Χαράλαμπος

Παρασκευή

08:15 – 09:00

87

Τρόκκος Αντώνης

Δευτέρα

07:35 – 13:35

88

Μίτας Κυπριανός

Δευτέρα

07:35 – 13:35

89

αγνώστου Σάββας

Δευτέρα

07:35 – 13:35

90

Λεοντή Ανδρέας

Τρίτη

07:35 – 13:35

91

Αναστασίου Σάββας

Τετάρτη

07:35 – 13:35

92

Νικολάου Πέτρος

Τετάρτη

07:35 – 13:35

93

Λουκά Μαρίνος

Τετάρτη

08:15 – 13:35

94

Κυριάκου Μαρίνος

Τρίτη

09:00 – 10:55

95

Λουκά Σάββας

Τρίτη

10:10 – 10:55

96

Βασιλείου Χριστάκης

Παρασκευή

09:25 – 13:35

97

Ψυντρός Κωνσταντίνος

Πέμπτη

08:15 – 10:10

98

Μιχαηλίδης Μιχάλης

Πέμπτη

07:35 – 13:35

99

Χατζηπαύλου Ευαγόρας

Πέμπτη

08:15 – 10:10

100

Μανώλη Ανδριανή

Τετάρτη

08:15 – 09:00

101

Αλεξίου Κυριάκος

Τετάρτη

07:35 – 11:55

 

Επιπρόσθετα, οι Β.Δ. θα δέχονται τους γονείς/κηδεμόνες, μετά από τηλεφωνική επικοινωνία.

 

                                                                                                                    

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ/ΕΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2018 – 2019

 

ΤΜΗΜΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Β.Δ.

Α΄ ΕΤΟΣ

ΘΗΥ1

Νικολάου Νίκος

Βάρδας Μιχάλης

ΘΗΜ1

Κυπριανού Ιωάννης

Αδάμου Χρυστάλλα

ΘΗΨ1

Χριστοφίδου Ρέα

Παπαδοπούλου Φωτεινή

ΗΕ1α+β

Σκουρουπάθης Απόστολος

Αδάμου Χρυστάλλα

ΗΥ1α+β

Αυγουστή Ευστάθιος

Βάρδας Μιχάλης

ΗΣ1

Λυσάνδρου Μιχαλάκης

Βάρδας Μιχάλης

ΕΞ1

Πηλαβάς Προκόπης

Δημητρίου Γιώργος

ΕΕ1α+β

Μιχαήλ Ιωάννης

Κυπριανού Άννα

ΞΕ1α+β

Λουκά Σάββας

Χατζηευτυχίου Μαρίνος

ΞΕ1γ+δ

Σωτηριάδης Αλέξης

Χατζηευτυχίου Μαρίνος

ΞΕ1ε+στ

Βασιλείου Παναγιώτης

Χατζηευτυχίου Μαρίνος

ΤΑΣΑ

Ιωάννου Ανδρέας

Παπαδοπούλου Φωτεινή

 

Β΄ ΕΤΟΣ

ΘΗΥ2

Κυριάκου Μαρία

Ιωαννίδης Ευστάθιος

ΘΗΕ2

Παππάς Χρήστος

Μηλιάτης Στέλιος

ΗΕ2

Γεωργάκης Βασίλειος

Παπαδοπούλου Φωτεινή

ΗΥ2α+β

Νικολάου Ελένη

Μηλιάτης Στέλιος

ΗΣ2

Κακαθύμης Μαρίνος

Παπαδοπούλου Φωτεινή

ΕΞ2

Κάππελλος Γιαννάκης

Σκορδής Ηλίας

ΕΕ2

Νικολάου Μαρία

Κυπριανού Άννα

ΞΕ2α+β

Λουκά Μαρίνος

Παναγή Ανδρέας

ΞΕ2γ+δ

Χαραλάμπους Χαράλαμπος

Παναγή Ανδρέας

ΞΕ2ε+στ

Τρόκκος Αντώνης

Δημητρίου Γιώργος

ΕΜ

Βωνιάτη Χριστίνα

Παπαδοπούλου Φωτεινή

 

Γ΄ ΕΤΟΣ

ΘΗΥ3

Καμπέρη Λουκία

Βάρδας Μιχάλης

ΘΗΕ3

Γκόγκογλου Κωνσταντίνος

Ιωαννίδης Ευστάθιος

ΗΕ3

Σιαμέλη Ελένη

Αδάμου Χρυστάλλα

ΗΥ3α+β

Θράσου Μιχάλης

Ιωαννίδης Ευστάθιος

ΗΣ3α+β

Λαμάρης Λοϊζος

Μηλιάτης Στέλιος

ΕΞ3

Χαραλάμπους Χριστίνα

Σκορδής Ηλίας

ΕΕ3α+β

Περρέα Παπαδάμου Μαρία

Κυπριανού Άννα

ΞΕ3α+β

Μανώλη Ανδριανή

Ιωαννίδης Ευστάθιος

ΞΕ3γ+δ

Αναγνώστου Σάββας

Δημητρίου Γιώργος

ΞΕ3ε+στ

Αλεξίου Κυριάκος

Παναγή Ανδρέας